Jaki prezent dla żony pod choinkę wybrać?

Święta to czas radosnego gwaru, przygotowań i wspólnego świętowania. To też czas, w którym należy zadbać o prezenty. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojej żony to w poniższym artykule znajdziesz kilka propozycji prezentowych.

Książka ponadczasowy prezent

Książka to idealny prezent dla żony pod choinkę, która lubi zrelaksować się przy czytaniu. To prezent, który pozwoli na chwilę relaksu i odpoczynku. Oprócz książki można pomyśleć również o ładnej zakładce do książki, ostatnio bardzo modne stały się zakładki z żywicy. Można też stworzyć box prezentowy, w którym może znaleźć się m.in. książka, zakładka, kubek, herbata lub kawa i coś słodkiego co umili dodatkowo czas podczas czytania. Jeśli zależy Ci na większym prezencie możesz do tego dodać puchaty i mięciutki koc, który otuli podczas zimowych wieczorów wybrankę Twojego serca. Dodatkowo możesz kupić kartkę i napisać kilka słów od serca, które na pewno będą dodatkową niespodzianką.

Wybór książek nie zawsze jest łatwy, szczególnie kiedy druga połówka ma ich już za sobą sporo, ale warto poczytać recenzję i zapoznać się z ofertą ulubionych autorów żony, czy czasem nie pojawiła się jakaś nowość, której jeszcze nie ma na półce.

Kilka ciekawych propozycji książkowych poniżej:

– “szczęście przy kominku” Gabrieli Gargaś

– “historia małżeńska” Tomasza Kieresa

– ” listy do Duszki” Ewy Formelli

– ” twoje fotografie” Tammy Robinson

– ” 5 języków miłości” Garego Champana

– “A ty będziesz dumna” Monika Sygo

– “Skradzione życie” Magdalena Wala

Prezent, który zapadnie w pamięć

Większość kobiet ma sentyment do różnych ważnych wydarzeń, dlatego miłym prezentem, który na pewno zapadnie na dłużej w pamięci żony będzie fotoksiążka lub obraz na płótnie. To prezent, który wymaga odrobiny zaangażowania, ale na pewno zostanie doceniony. Wybór odpowiednich zdjęć, okraszonych ciekawymi podpisami będzie wspaniałym prezentem pod choinkę. Taki prezent to coś przygotowanego specjalnie pod konkretną osobę, dlatego ma dodatkową wartość i zostanie na pewno ciepło odebrany.